Четвер, 20.07.2017, 20:29
Закупівлі за державні кошти
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Форма входу
Замовити послугу
Назва організації:
ПІБ відправника:
E-mail відправника *:
Послуга:
Контактний телефон:
Суть питання *:

Консультування
E-mail відправника *:
Тема листа:
Контактний телефон:
Суть питання *:

Пошук
...
«  Липень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Консалтингові та інформаційно-консультаційні послуги в сфері державних закупівель:

+38 095 344 42 83, тел/факс (045) 947-40-92

_____________________________________________________________________________________________


Онлайн консультування

Шановні користувачі сайту "Закупівлі за державні кошти", пропонуємо Вам скористатися послугами безкоштовної онлайн консультації з фахівцями в сфері закупівель за державні кошти.

Для отримання консультації Вам необхідно лише заповнити форму, що наведена нижче.

Всі запитання, що надходять на нашу адресу будуть опрацьовані в максимально короткі строки.

Дякуємо Вам за користування нашими послугами!

E-mail відправника *:
Тема листа:
Суть питання *:
Контактний телефон:


Питання-відповіді:

        Чи необхідно розміщувати річний план закупівель на веб-порталі  уповноваженого органу?

Відповідно до ст. 4 закону України "Про здійснення державних закупівель", річний план закупівель (а також зміни до нього)  надсилається Державному казначейству України та Уповноваженому органу (Міністерству економіки України).

Вимоги щодо публікації річного плану (та змін до нього) в діючому законодавстві відсутні.



       Якими нормами необхідно керуватися при здійсненні закупівель електричної енергії, теплової енергії, газу, водопостачання?

 

Відповідно до ч. 4 ст. 2 закону України "Про здійснення державних закупівель" окремими законами України визначаються особливості здійснення закупівель

-нафти або нафтопродуктів сирих;

-електричної енергії, її передача та розподіл;

-централізоване водопостачання та водовідведення;

- централізоване постачання теплової енергії;

- послуги з траспортування нафти і нафтопродуктів трубопроводами, інших речовин трубопровідним транспортом

     Станом на 15.12.2010 року закони, які б регулювали особливості закупівлі зазнечених товарів, робіт та послуг - відсутні.

В звязку з цим Замовнику торгів при здійсненні закупівель товарів та послуг необхідно керуватися нормами закону України "Про здійснення державних закупівель" (в тому числі обирати та проводити процедуру закупівлі відповідно до вимог закону).

Також Замовник має право, при наявності підстав передбачених ст. 39 Закону, здійснювати процедуру закупівлі у одного учасника.

До прийняття Верховною Радою України відповідних законів, при здійсненні закупівлі нафти або нафтопродуктів сирих; електричної енергії, її передача та розподіл; централізоване водопостачання та водовідведення; централізоване постачання теплової енергії; послуги з траспортування нафти і нафтопродуктів трубопроводами, інших речовин трубопровідним транспортом; пропонуємо Вам проводити процедуру закупівлі у одного учасника (з відповідним підтвердженням умов застосування).


   

      Чи можна змінювати умови договору після його підписання?

Відповідно до ч.5 ст.40 «Про здійснення державних закупівель» умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту пропозиції конкурсних торгів або цінової пропозиції (у тому числі ціни за одиницю продукції) переможця процедури закупівлі та не повинні змінюватися після підписання договору про закупівлю до повного виконання зобов'язань сторонами, крім випадків зменшення обсягів закупівлі залежно від реального фінансування видатків та узгодженого зменшення сторонами договору ціни договору про закупівлю.  Отже законом дозволено лише вносити зміни до договору стосовно зменшення ціни договору та/або зменшення обсягів закупівель.


        


Copyright MyCorp © 2017