Неділя, 27.09.2020, 15:38
Закупівлі за державні кошти
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Форма входу
Замовити послугу
Назва організації:
ПІБ відправника:
E-mail відправника *:
Послуга:
Контактний телефон:
Суть питання *:

Консультування
E-mail відправника *:
Тема листа:
Контактний телефон:
Суть питання *:

Пошук
...
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Консалтингові та інформаційно-консультаційні послуги в сфері державних закупівель:

+38 095 344 42 83, тел/факс (045) 947-40-92

_____________________________________________________________________________________________

 

Опубліковано Указ Глави держави "Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади"

 

Вийшов у світ "Офіційний вісник Президента України" за №32 (156) від 9 грудня 2010 року, де опубліковано Указ Президента України №1085 від 9.12.2010 року "Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади".

Цим указом Президент Віктор Янукович призначив Андрія Клюєва першим віце-прем'єром - міністром економічного розвитку і торгівлі.

Крім того Віктор Янукович призначив Бориса Колеснікова віце-прем'єром - міністром інфраструктури.

Сергій Тігіпко займе посаду віце-прем'єра - міністра соціальної політики.

Віктор Тихонов призначений віце-прем'єром - міністром регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

Міністром енергетики та вугільної промисловості став Юрій Бойко.

Міністерство культури і Міністерство освіти і науки, молоді та спорту очолили відповідно Михайло Кулиняк та Дмитро Табачник.

Президент призначив Миколу Злочевського міністром екології та природних ресурсів.

Міністерство аграрної політики та продовольства очолив Микола Присяжнюк, який раніше був аграрним міністром.

Крім того, Янукович призначив своїм указом Віктора Балогу міністром надзвичайних ситуацій.

 

 


Президент пропонує парламенту надати згоду

на призначення Василя Цушка Головою Антимонопольного комітету.


Відповідне подання Віктор Янукович вніс до верховної ради у вівторок, повідомляє прес-служба президента.

"Глава держави уповноважив народного депутата України, Представника Президента України у Верховній Раді Юрія Мірошниченка представляти це подання у парламенті", - сказано також в повідомленні.

Як відомо, Цушко є міністром економіки.

Раніше деякі джерела в адміністрації президента повідомляли, що через Податковий кодекс прем'єра Азарова можуть звільнити з займаної посади.

Наразі посаду голови Антимонопольного комітету посідає Олексій Костусєв, обраний 31 жовтня мером Одеси.

За інформацією джерел "Української правди", після звільнення Цушка з Міністерства економіки цю посаду обійме Сергій Тігіпко, який суміщатиме її з роботою віце-прем'єром.

Українська правда.

 

Верховна Рада України ухвалила у новій редакції

Закон "Про здійснення державних закупівель"

 


Закон встановлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти. Його метою є створення конкурентного середовища у сфері державних закупівель, розвиток добросовісної конкуренції, забезпечення раціонального та ефективного використання державних коштів тощо.

Зокрема, законодавчим актом передбачено, що дія цього закону не поширюється на випадки, коли предметом закупівлі є:
товари і послуги, пов´язані з розробленням дизайну, виготовленням захищеного паперу, банкнот і монет, їх зберіганням, транспортуванням та обліком;
послуги, закупівля яких здійснюється державними банками та банками, в капіталізації яких взяла участь держава, виключно для проведення ними банківських операцій відповідно до Закону "Про банки і банківську діяльність";
товари, роботи і послуги, закупівля яких здійснюється замовниками, розташованими за межами України;
товари, роботи і послуги, закупівля яких становить державну таємницю відповідно до Закону "Про державну таємницю";
послуги, необхідні для здійснення державних запозичень, обслуговування і погашення державного боргу.

Окремими законами України визначаються особливості здійснення закупівлі таких товарів, робіт і послуг:

захищені фарби, папір та інші матеріали, які використовуються для виготовлення бланків цінних паперів, документів суворої звітності (обліку) згідно зі схемою їх захисту;
послуги з перевезення залізничним транспортом;
природний і нафтовий газ та послуги з його транспортування, розподілу та постачання;
послуги поштового зв´язку, поштові марки та марковані конверти;
телекомунікаційні послуги, в тому числі з ретрансляції радіо- та телесигналів (за винятком послуг мобільного зв´язку та послуг Інтернет-провайдерів);
централізоване водопостачання та водовідведення;
електрична енергія, її передача та розподіл;
централізоване постачання теплової енергії;
ядерне паливо, неопромінені паливні елементи (твели) для ядерних реакторів;
послуги з транспортування нафти і нафтопродуктів трубопроводами, інших речовин трубопровідним транспортом;
нафта або нафтопродукти сирі;
послуги з підготовки кадрів вищими навчальними закладами І - IV рівнів акредитації за державним замовленням.

Відповідний законопроект зареєстровано за №2263-1.

 

 
Текст закону України "Про здійснення державних закупівель"
 
Пропозиції Президента України до закону 16.03.2010 року
 
Верховна Рада України

 

 

 

Тигипко считает "неуместным" законопроект Минэкономики о госзакупках

 

Правительство вынесет на рассмотрение Верховной Рады предложения к отклоненному президентом Виктором Януковичем закону "О государственных закупках", согласованные с международными учреждениями и учитывающие замечания главы государства, сообщил вице-премьер Сергей Тигипко на заседании правительственного комитета по вопросам экономической политики в пятницу.


С.Тигипко считает, что рассматривать новую редакцию закона, предложенную Министерством экономики, нецелесообразно, передает пресс-служба вице-премьера.

"Процессы госзакупок должны быть прозрачными и открытыми. Закон должен сделать невозможным любые коррупционные проявления со стороны чиновников", – подчеркнул С.Тигипко.

Он напомнил, что при подготовке предложений к отклоненному закону учитывалось мнение экспертов Всемирного банка, Еврокомиссии.

Как сообщалось, Минэкономики на этой неделе обнародовало новый заокнопроект о госзакупках, в котором предлагается возложить функции регулирования, надзора и координации в этой области на создаваемое в сфере управления этого министерства Агентство по вопросам государственных закупок.

Согласно законопроекту, органом обжалования предлагается назначить Антимонопольный комитет, который будет рассматривать жалобы при осуществлении государственных закупок.

Помимо того Минэкономики предлагает обязать Госкомстат осуществлять мониторинг цен на товары, работы и услуги, определять их базовые цены закупки и ежемесячно их обнародовать на своем веб-сайте в Интернете.

Законопроект определяет основной процедурой закупки открытые торги, но допускает также процедуры свободного выбора (если сумма закупки меньше 0,5 млн грн и цена предмета закупки не превышает базовую цену на 15%), запроса ценовых предложений (сумма закупки – до 1 млн грн, минимум три участника) и закупки у одного участника (по согласованию с распорядителями госсредств – до 10 млн грн, с Агентством по вопросам госзакупок – до 50 млн грн, с Кабмином – свыше 50 млн грн, при этом цена предмета ниже базовой+15%).

Президент В.Янукович 16 марта текущего года возвратил в парламент со своими предложениями закон о госзакупках, принятый 11 февраля. Глава государства также обратился к спикеру с просьбой содействовать ускорению принятия закона.

Первый заместитель главы администрации президента Ирина Акимова в апреле сообщила, что в отредактированном варианте закона в качестве органа апелляции по предложению экспертов Евросоюза может быть утвержден Антимонопольный комитет.

"Левый берег".
 

 

 

Міністерством економіки оприлюднено проект закону "Про здійснення державних закупівель"

 

    В середу, 26 травня Міністерством економіки України на власному сайті було оприлюднено проект закону "Про здійснення державних закупівель". Згідно з законопроектом пропонується покласти функції регулювання, нагляду та координації у сфері державних закупівель на Агентство з питань державних закупівель, яке створюється у сфері управління цього міністерства.

Документ передбачає розгляд Антимонопольним комітетом України скарг при здійсненні державних закупівель.

Крім того Мінекономіки пропонує зобов'язати Держкомстат здійснювати моніторинг цін на товари, роботи і послуги, визначати їх базові ціни закупівлі і щомісяця їх оприлюднити на своєму веб-сайті в Інтернеті.

Законопроект визначає основною процедурою закупівлі відкриті торги, але допускає також процедури вільного вибору (якщо сума закупівлі менше 0,5 млн. грн. і ціна предмета закупівлі не перевищує базову ціну на 15%), запиту цінових пропозицій (сума закупівлі - до 1 млн. грн., мінімум три учасники) та закупівлі в одного учасника (за погодженням з розпорядниками держкоштів - до 10 млн. грн., з Агентством з питань держзакупівель - до 50 млн. грн., з Кабміном - понад 50 млн. грн., при цьому ціна предмету нижча від базової +15%).

 

 

 

Азаров вимагає від Тігіпка і Цушка доопрацювати закон про держзакупівлі


Прем'єр-міністр Микола Азаров вимагає від міністра економіки Василя Цушка і віце-прем'єра Сергія Тігіпка доопрацювати законопроект про державні закупівлі. Про це він заявив на засіданні Кабміну, повідомляє «Proua.com».

«Сьогодні ми прийматимемо рішення про визначення порядку фінансування бюджетних програм... у зв'язку з цим нам треба докласти зусиль для прийняття прозорого антикорупційного закону про держзакупівлі», – сказав Азаров.

«Вимагаю від міністра Цушка і віце-прем'єра Тігіпка зосередитися на цьому питанні. Забезпечити такі умови, коли кожна державна копійка піде на справу, працюватиме на економіку», – додав прем'єр.

Як повідомлялося, 11 лютого 2010 р. Верховна Рада України прийняла Закон «Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти». Президент Янукович наклав вето на цей закон, оскільки, за його словами, «в тому вигляді, в якому він був проголосований, закон містить певні лазівки для корупційних дій», і повернув його до парламенту з суттєвими поправками, покликаними забезпечити прозорість у прийнятті рішень у процесі державних закупівель.

 

 

 

Украина отменит систему тендерных закупок?


В Украине в 2010 г. будет прекращено действие системы тендерных закупок.

Об этом сообщил во время посещения Красноградского района председатель Харьковской областной государственной администрации (ОГА)

Михаил Добкин, передает пресс-служба ОГА.

По его словам, во время последнего заседания Совета регионов в Киеве было заявлено,

что в этом году в Украине будет отменена система тендеров в связи с поздним сроком принятия государственного бюджета.

Это позволит упростить много процедур.

 

 

 

 

Азаров звільнив заступника міністра економіки, який відповідав за тендери


Юрія Вітренко звільнено з посади заступника міністра економіки.  

«Сьогодні Юрій Вітренко на апаратній нараді попрощався з колективом міністерства у зв’язку з його звільненням з посади заступника міністра», – сказав співрозмовник. 

За його словами, звільнення відбулося у зв’язку з тим, що Юрій Вітренко підписав Роз’яснення Мінекономіки № 3303-25/2973-07 від 14 квітня, в результаті чого учасники торгів змушені платити певний відсоток від вартості закупівель за отримання довідок від Держінспекції за цінами. «Наразі в Мінекономіки проводиться службове розслідування», – відзначив співрозмовник. 

Також він повідомив про те, що прем’єр-міністр Микола Азаров на засіданні Кабміну у середу дав усне доручення правоохоронним органам провести перевірку ситуації на ринку держзакупівель, котра склалася після підписання Юрієм Вітренко Роз’яснення Мінекономіки. За словами співрозмовника, за Департамент держзакупівель в міністерстві тепер буде відповідати заступник міністра економіки Володимир Бандура. 

Як повідомлялося, Юрій Вітренко був призначений на посаду заступника міністра економіки в листопаді 2009 року. До його компетенції входило керівництво Департаментом держзакупівель.

«Західна інформаційна корпорація»"

 

Скасовано необхідність довідки щодо відповідності ціни пропозиції

 

 

Міністерство економіки України своїм листом від 29.04.2010 року  відкликало роз'яснення № 3303-25/2973-07 від 14.04.2010 р., у якому вимагалось надання довідки про відповідність ціни тендерної пропозиції середньоринковим цінам на аналогічні товари, роботи або послуги. Даний лист розміщений на сайті міністерства без зазначення реквізитів.

За інформацією Zakupivli.at.ua в.о. міністра В.В. Бандуров підписав лист від 29.04.2010 р., у якому відзивається Роз'яснення про надання цінової довідки.

У зв'язку з публікацією листа Мінекономіки щодо відозву Роз'яснення, довідка щодо відповідності ціни тендерної пропозиції більше не є обов'язковою. Вісник державних закупівель буде публікувати оголошення про проведення торгів і про результати процедур закупівель у звичайному режимі.

 

 

Скасовано постанову КМУ №1036 від 26 листопада 2008 року

 

Zakupivli.at.ua стало відомо, що Кабінет Міністрів України, 28 квітня 2010 року скасував постанову № 1036 від 26 листопада 2008 року, що обмежує здійснення закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти в одного учасника. 

29 квітня 2010 року, Міністерством економіки України було оприлюднено звіт щодо погодження процедури закупівлі в одного учасника в I кварталі 2010 року відповідно до вимог Положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти.

Протягом січня-березня 2010 року, на розгляд у Міністерством економіки України було отримано 442 пакета документів щодо погодження процедури закупівлі в одного учасника. У звітному періоді Міністерством прийнято 128 рішень відносно відмови в проведенні даних тендерних процедур. Крім того, 19 пакетів документів залишилися без розгляду.

В I кварталі поточного року Мінекономіки прийнято 97 рішень щодо погодження процедури закупівлі в одного учасника. Очікувана вартість погоджених процедур закупівлі становить 1,143 млрд. грн. При цьому на Мінтрансзв’язку припадає 523,5 млн. грн., що становить 45,8% від загальної суми очікуваних закупівель в одного учасника. Наступними йдуть Мінпраці (200 млн. грн.) і Мінпаливенерго (160 млн. грн.).

Основними галузями, в яких застосовується процедура закупівлі в одного учасника, є будівництво, закупівля обладнання, інформаційних послуг, енергетика та програмне забезпечення. Загальна сума коштів, які очікується витратити на проведення процедур закупівлі в одного учасника в даних галузях, становить 938 млн. грн. (82,1%).

 
Янукович заблокував закон про держзакупівлі

Президент Віктор Янукович ветував закон про державні закупівлі.

Про це заявила заступник глави адміністрації президента Ганна Герман в ефірі 5 каналу.

"Я відкрию вам державну таємницю і скажу про те, що президент Янукович не підписав цей закон, і або вже повернув,
або найближчим часом поверне його до Верховної Ради", - наголосила вона.

Як відомо, раніше Світовий банк порадив президенту не підписувати цей закон.

Цей закон застосовується до всіх замовників та закупівель товарів, робіт і послуг, які повністю або частково здійснюються за рахунок державних коштів, за умови, що вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 100 тисяч гривень, а робіт - 300 тисяч гривень.

Державне регулювання та контроль у сфері закупівель здійснюють Уповноважений орган (Міністерство економіки, де передбачається створити окремий структурний підрозділ) та інші органи відповідно до їх компетенції.

Законом передбачено, що з метою розгляду скарг при Мінекономіки створюється і діє орган оскарження, який формується на засадах паритетної участі представників державних органів та незалежних фахівців з питань державних закупівель у складі 14 осіб, з яких не менше третини повинні бути з вищою юридичною освітою.

Строк повноважень членів органу оскарження складає 3 роки.

Українська правда 
 
Світовий банк дав Януковичу цінну пораду
 
Світовий банк радить президенту Віктору Януковичу не підписувати закон про держзакупівлі.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на джерело в адміністрації президента.

"Ми б рекомендували повернути цей закон в комітети на доопрацювання", - йдеться у листі, що його надіслав Януковичу директор Світового банку у справах України Мартін Райзер.

"Над нинішнім законом треба більше попрацювати, щоб можна було його вважати значним кроком у напрямку добросовісної міжнародної практики", - вважає він.

На думку Райзера, окремі положення закону "йдуть у розріз з принципом створення рівних умов конкуренції для приватного сектора у сфері державних закупівель".

Він розкритикував надмірну роль органу оскарження, створення якого передбачено цим законом та "надмірні повноваження парламентських комітетів призначати членів органу оскарження".

Джерело стверджує, що Світовий банк натякає на проблеми у співпраці з Україною, якщо закон буде підписано у чинній редакції, за яку фракція Партії регіонів голосувала в повному складі.
 


 
 

скачать темы нокиа 5530 xpressmusic

Студент-учись на отлично!, Нокиа 5530, Скачать темы для Nokia 5530 Xpressmusic ..., Nokia - скачать бесплатно: игры ..., Телефон nokia 5530 xpressmusic: игры ..., Прошивки для Nokia 5800, 5530, 5230, N97, X6 ..., Nokia 5530 XpressMusic - Цены, обзоры ..., Nokia 5800 программы игры темы ..., Темы для Nokia 5530 XpressMusic, Nokia 5800, Nokia ..., Темы для nokia 5800, игры для нокиа ..., Nokia 5800 5530 5230 5235 5228 5250 N97 X6 C6 C7 N8 X7 …, GPS и карты для nokia 5230 скачать ...,

... Читати далі »
Переглядів: 760 | Додав: sasha23 | Дата: 30.05.2014 | Коментарі (0)

google планета земля скачать

Google Планета Земля 7.1.2.2041 ..., Скачать программу Google Earth ..., Google Планета Земля, Google Планета Земля скачать ..., Google Планета Земля, Google Планета Земля - Скачать ..., Скачать Google Earth (Гугл Планета ..., Скачать Google Планета Земля 7.1.3.1255 ..., Google Earth скачать бесплатно Гугл ..., Google Планета Земля,

... Читати далі »
Переглядів: 691 | Додав: sasha23 | Дата: 30.05.2014 | Коментарі (0)

слушать и скачать альбомы музыки

Кредит без отказа. Выдают всем!, Слушай и качай музыку онлайн, Скачать музыку бесплатно в mp3 и ..., Скачать музыку бесплатно или ..., PortaSound.ru - Слушать онлайн и ..., Музыка онлайн бесплатно и mp3 на ..., Слушать онлайн - скачать ..., Скачать музыку бесплатно в mp3 ..., Слушать бесплатно музыку ..., Скачать музыку бесплатно и без ..., скачать музыку,слушать музыку ..., БЕСПЛАТНАЯ музыка, возможность ...,

... Читати далі »
Переглядів: 496 | Додав: sasha23 | Дата: 30.05.2014 | Коментарі (0)

скачать песни красной шапочки

Детские песни - Песня Красной ..., Детские песни - Песенка Красной ..., Песня Красной Шапочки. Скачать ..., Песня Красной Шапочки. Текст ..., Детские песенки «Песенка ..., Песенка Красной Шапочки. Песни ..., Скачать детские песни mp3 ..., Детские песни, скачать детские ..., Скачать детские песни mp3 ..., Песенка Красной Шапочки из ...,

... Читати далі »
Переглядів: 442 | Додав: sasha23 | Дата: 30.05.2014 | Коментарі (0)

скачать песни марсель туда где

Марсель - Туда где скачать ..., Музыка онлайн бесплатно и mp3 на ..., Марсель - Эта песня для тебя ..., Песня ТУДА ГДЕ текст - Марсель ..., Жасмин скачать mp3 бесплатно ..., Минусовки (instrumental) » Minusy.Ru, Cкачать клип бесплатно новые ..., Все медляки - Скачать музыку ..., komatds.ru, Mp3Type.Net - Ощути музыку без границ!,

... Читати далі »
Переглядів: 512 | Додав: sasha23 | Дата: 30.05.2014 | Коментарі (0)

скачать игру ален шутер 2

Купить - Diablo 3 Reaper of Souls, Хочешь сыграть в шутер?, Скачать игру Alien Shooter 2 (Ален ..., Скачать бесплатно игру Zombie Shooter ..., Скачать бесплатно игру Алиен ..., игра Ален Шутер 2 / Alien Shooter 2 ..., Скачать игры Shooter (Шутер ..., Игра Алиен Шутер 3 скачать ..., Zombie Shooter 2|Скачать зомби шутер 2 ..., Скачать игру Alien Shooter 2: Reloaded ..., Скачать игры Аркады (Arcade ..., Скачать игру Alien Shooter 2 бесплатно ...,

... Читати далі »
Переглядів: 930 | Додав: sasha23 | Дата: 30.05.2014 | Коментарі (0)

скачать прослушать песни 2013 новинки

Новые песни на Траве.ру, Новинки клубная музыка 2013 ..., Новинки музыки 2014 - лучшие песни ..., Скачать музыку, mp3 песни ..., музыка 2013 | песни - 2013 | скачать ..., Новинки музыки 2014 и 2013: скачать ..., новинки песен 2014 - 2013, скачать ..., MP3 новинки песни 2014 года ..., Скачать новинки музыки ..., Скачать музыку бесплатно ..., Скачать зарубежные песни ...,

... Читати далі »
Переглядів: 531 | Додав: sasha23 | Дата: 30.05.2014 | Коментарі (0)

windows xp home russian скачать

Кредит без отказа. Выдают всем!, Куплю Windows XP, 7, Office 2010, Windows XP Service Pack 2 Russian скачать ..., Microsoft Windows XP - Статьи, новости ..., Скачать Windows 7, windows xp бесплатно ..., Windows XP скачать бесплатно, Windows - Справка Microsoft Windows, Windows XP Service Pack 3 скачать ..., Windows XP (sp3) скачать бесплатно ..., Soft-Sborki.net - Скачать Сборки ОС ..., Windows XP, NT, 2000, 2003 - скачать windows SP3 ..., Купить Windows 8 Professional | FQC-08094 в Syssoft.Ru,

... Читати далі »
Переглядів: 470 | Додав: sasha23 | Дата: 30.05.2014 | Коментарі (0)

gta vice city скачать

скачать gta, GTA-PRO.RU - Скачать GTA 4, GTA San Andreas, GTA ..., Grand Theft Auto. Скачать игры: GTA 4, San ..., Моды GTA 5, GTA 4, San Andreas, Vice City с ..., GTA Vice City скачать бесплатно торрент, Скачать игру GTA Vice City скачать ..., Моды для GTA 5, GTA 4, GTA San Andreas, GTA Vice ..., Машины для GTA Vice City с ..., VICE CITY SUPER - скачать новые машины ..., Скачать GTA 4, San Andreas, Vice City, моды и ..., Трейнер для GTA: Vice City - Читы - чит ...,

... Читати далі »
Переглядів: 577 | Додав: sasha23 | Дата: 30.05.2014 | Коментарі (0)

16 bit игры скачать

Захватывающий мир онлайн-игры, Скачать игры и эмуляторы ..., Скачать игры и эмуляторы для Sega ..., Скачать игры, ромы для ..., Скачать игры, ромы бесплатно с ..., ИГРЫ Сега — Скачать Бесплатно ..., скачать игры, игры торрент ..., Игры, скачать игры на компьютер ..., Скачать игры, ромы бесплатно с ..., Флеш игры - флеш игры скачать ..., Скачать новые игры программы ...,

... Читати далі »
Переглядів: 479 | Додав: sasha23 | Дата: 30.05.2014 | Коментарі (0)

1 2 3 ... 42 43 »
Copyright MyCorp © 2020